Zdrowie

Stomatologiczny Księżycowa

Dane firmowe:
Księżycowa 3/20
60-281 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 61 22 657 48
adres e-mail: -
witryna: stomatologiaksiezycowa.pl

Profesjonalne konsultacje z ekspertami i lekarzami pracującymi w Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym Księżycowa w Poznaniu przyczyniają się do tego, że pacjenci sprawnie i bezboleśnie wracają do pełni zdrowia, szczególnie w przypadku leczenia chorób przyzębia, którymi zajmuje się periodontologia, ale także za sprawą wybielania zębów lub działań profilaktycznych.

Q-Dent

Dane firmowe:
Starołęcka 42B
61-361 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 730 955 230
adres e-mail: info@qualitydent.pl
witryna: qualitydent.pl

Kompleksowa opieka obejmująca zdrowie i estetyczny wygląd uzębienia i całej jamy ustnej to priorytet dla specjalistów pracujących z pacjentami w gabinecie stomatologicznym Q-Dent, mieszczącym się w Poznaniu. Dentyści zajmują się profilaktyką, chirurgią, periodontologią, ortodoncją, protetyką i innymi dziedzinami, gwarantując rzetelność i profesjonalizm.

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Dane firmowe:
Staszica 2/11
60-527 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 695 661 839
adres e-mail: ppp@pracownia-psychoterapii.pl
witryna: pracownia-psychoterapii.pl

Poznańska Pracownia Psychoterapii zdobywa zaufanie pacjentów dzięki profesjonalizmowi, trosce o ich dobro oraz skuteczności terapii. Ponadto dbałość o prywatność oraz wysoki standard świadczonych usług czynią ją miejscem, gdzie każdy może odnaleźć wsparcie i pomoc, aby osiągnąć spokój psychiczny, w dowolnie wybranej formie, np. podczas spotkań indywidualnych lub w grupie.

Poradnia LILIUM

Dane firmowe:
Dereniowa 52/54
04-871 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 511 410 971
adres e-mail: kontakt@poradnia-lilium.pl
witryna: poradnia-lilium.pl

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna Lilium wpisana do ewidencji placówek oświatowych, podlegająca nadzorowi Mazowieckiego Kuratora Oświaty, to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na rzetelną pomoc psychologiczną. Obejmuje ona między innymi czynności diagnostyczne, także online, prowadzenie psychoterapii, mediacje oraz badanie inteligencji lub gotowości szkolnej dzieci.

ProDentist

Dane firmowe:
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 833 66 20
adres e-mail: broniewskiego3@prodentist.com.pl
witryna: prodentist.com.pl

Oferta usług, proponowana przez wyspecjalizowanych dentystów oraz chirurgów z Gabinetu ProDentist w Warszawie obejmuje wiele dziedzin, włączając w to profilaktykę, protetykę, chirurgię czy też stomatologię dziecięcą. W ten sposób udaje się dopasować konkretne zabiegi do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zdecydowanie przynosi najlepsze rezultaty.

Dodaj nową Firmę