Wyposażenie mieszkania

Minikraina

Dane firmowe:
Kwiatowa 7
94-227 Łódź
województwo: łódzkie
telefon: +48 608 684 894
adres e-mail: minikraina@minikraina.pl
witryna: minikraina.pl

Minikraina to marka, która zajmuje się promocją, dystrybucją oraz sprzedażą artykułów dziecięcych, ze szczególnym naciskiem na profesjonalne i nowoczesne meble, łóżka oraz materace lateksowe lub elastyczne. Firma zapewnia wysoką jakość i świetną obsługę, głównie za sprawą rzetelnego doradztwa w zakresie wyboru asortymentu.

DACER

Dane firmowe:
Grochowska 16
04-217 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 612 24 77
adres e-mail: kafle.dacer@gmail.com
witryna: dacer.pl

Kafle kominkowe, piece i kuchnie kaflowe z asortymentu marki Dacer dodają mieszkaniu lub domowi oryginalnego charakteru, zapewniając przyjemne ciepło i tradycyjny klimat z uwzględnieniem najnowszych technologii, zwiększających efektywność urządzenia. Proponowane produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kalefaktor

Dane firmowe:
Słomiana 2/57
30-316 Kraków
województwo: małopolskie
telefon: +48 603 642 623
adres e-mail: kalefaktorbiuro@gmail.com
witryna: czyszczeniedywanowkrakow.eu

Współpraca z firmą Kalefaktor to pewność, że czyszczenie mebli tapicerowanych lub dywanów czy też sprzątanie poremontowe, zostanie wykonane z najwyższą starannością, w dodatku sprawnie i skutecznie. Oferta fachowców opiera się na trzech kluczowych elementach, czyli doświadczonym zespole, stałym kontakcie z klientami oraz wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego warto z takiej opcji skorzystać.

Dodaj nową Firmę