Zakupy

Aqua-Trend

Dane firmowe:
Lokatorska 11/6
93-021 Łódź
województwo: łódzkie
telefon: +48 794 477 774
adres e-mail: aqua-trend@aqua-trend.pl
witryna: sklep.aqua-trend.pl

Dzięki zaawansowanej automatyzacji oraz solidnemu wykonaniu, filtry, lampy UV, pompy lub preparaty do wody od Aqua-Trend, umożliwiają tworzenie oraz utrzymywanie optymalnych warunków życia w akwarium dla roślin i ryb. Oprócz tego w sklepie można zaopatrzyć się również między innymi w testy i mierniki, które sprawiają, że ciągła kontrola wody staje się bardzo łatwa.

Flesz Sp. z o.o.

Dane firmowe:
Cieślewskich 25F
03-017 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 423 88 88
adres e-mail: zamowienia@flesz.net.pl
witryna: flesz.net.pl

Oferując wysokiej jakości artykuły higieniczne, środki do sprzątania oraz innowacyjne urządzenia, takie jak podajniki do mydła lub ręczników papierowych, firma Flesz Sp. z o.o. zdobyła zaufanie klientów, wyróżniając się na rynku przede wszystkim innowacyjnym i elastycznym podejściem, dbałością o detale oraz kompleksowym wsparciem klientów.

FENIKS

Dane firmowe:
Letnia 23
62-302 Września
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 602 641 957
adres e-mail: t.wieckowski@feniks-led.pl
witryna: led-sklep.com

W przypadku nietypowych sytuacji czy problemów z instalacją konkretnych elementów w zakresie oświetlenia LED, zakupionego w sklepie Feniks, specjaliści marki oferują swoje wsparcie. Dzięki kompleksowej obsłudze klienta, Feniks rozwijając swoją markę, jako priorytet stawia zadowolenie konsumentów, dlatego proponuje niezawodne i przystępne cenowo urządzenia oraz dodatkowe, niezbędne akcesoria.

Dodaj nową Firmę