Produkcja

Usługi dźwigowe Kuźmicki

Dane firmowe:
Wrzosowa 2
83-050 Lublewo Gdańskie
województwo: pomorskie
telefon: +48 797 235 962
adres e-mail: andrzej.kuzmicki@wp.pl
witryna: dzwigi-gdansk.eu

Usługi dźwigowe obejmują wynajem sprzętu oraz współpracę z wykonawcami i ekspertami, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, aby sterować maszynami. Dźwigi najczęściej wykorzystywane są w budownictwie drogowym, podczas załadunku lub rozładunku ciężkich maszyn, montażu wiaduktów, mostów oraz na mniejszych i większych placach budowy, jako element usprawniający przebieg prac.

ZPTS

Dane firmowe:
Rzemieślnicza 9
41-253 Czeladź
województwo: śląskie
telefon: +48 32 269 70 42
adres e-mail: biuro@plastic.com.pl
witryna: e-zaslepki.pl

Zaślepki do rur oferowane przez Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych są niezwykle uniwersalne. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, doskonale dopasowują się do różnych typów rur - są one wszechstronnym rozwiązaniem, które można wykorzystać w wielu branżach, takich jak budownictwo, przemysł, rolnictwo czy motoryzacja.

Lechar Sp. z o.o.

Dane firmowe:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 868 67 90
adres e-mail: info@lechar.com.pl
witryna: lechar.com.pl

Asortyment oferowany przez Lechar obejmuje szeroki wybór produktów, w tym elastyczne przyłącza, przewody karbowane, armaturę kołnierzową, łączniki oraz inne narzędzia, które są nie tylko nowoczesne, ale również zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi. Firma stale inwestuje w rozwój, dlatego ich produkty są wyjątkowo funkcjonalne, wydajne i trwałe.

Dodaj nową Firmę