Nauka

Pluszowa Akademia

Dane firmowe:
Nałęczowska 31
02-922 Warszawa - Mokotów
województwo: mazowieckie
telefon: +48 515837797
adres e-mail: kontakt@pluszowaakademia.pl
witryna: pluszowaakademia.pl

W trakcie zajęć prowadzonych w prywatnym przedszkolu niezwykle ważne jest, aby dziecko czuło się komfortowo i mogło swobodnie rozwijać swoje umiejętności. Pedagodzy pracujący w Pluszowej Akademii skupiają się więc przede wszystkim na wielopoziomowym rozwoju najmłodszych, stosując różne techniki i metody edukacji, poprzez zabawę, aby nie tylko czegoś nauczyć, ale również zaciekawić podopiecznych.

MODERN AREA

Dane firmowe:
Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
telefon: +48 531 813 355
adres e-mail: modernarea@modernarea.pl
witryna: modernarea.pl

Modern Area zajmuje się przygotowywaniem oraz realizacją programów szkoleniowych na terenie całej Polski przez doświadczonych mówców, którzy podejmowali się współpracy z najlepszymi. Zarówno rozwój personalny oraz dobre samopoczucie, jak i umiejętności wypracowywania kompromisów w grupie mają ogromne znaczenie w funkcjonowaniu jednostki, a także firmy.

Stomatologia Zabielscy

Dane firmowe:
Kinowa 23
04-030 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 813 69 21
adres e-mail: gabstomzabielscy@wp.pl
witryna: stomatologiazabielscy.pl

Szeroki zakres usług stomatologicznych, takich jak profilaktyka i leczenie próchnicy, endodoncja, protetyka, ortodoncja oraz elementy medycyny estetycznej i kursy dla asystentek to główne elementy oferty gabinetu Stomatologia Zabielscy. Specjaliści troszczą się tam o pacjentów w każdym wieku, zapewniając im kompleksową opiekę zdrowotną oraz wsparcie na wysokim poziomie.

Artur Partyka

Dane firmowe:
-
- Łódź
województwo: łódzkie
telefon: +48 531 81 33 55
adres e-mail: modernarea@modernarea.pl
witryna: arturpartyka.com.pl

Oferta mówcy motywacyjnego obejmuje zarówno spotkania w formie tradycyjnych wykładów, jak i interaktywne warsztaty czy też sesje coachingu. W ten sposób specjalista dostosowuje formę oraz tematykę wystąpień do konkretnych odbiorców, tworząc spersonalizowane wystąpienia, mające na celu motywowanie innych do podjęcia działań w kierunku rozwoju osobistego.

SP nr 63

Dane firmowe:
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 533 065 840
adres e-mail: sekretariat@szkola63.waw.pl
witryna: szkola63.waw.pl

Wysoki poziom nauczania języków obcych od pierwszych lat edukacji, kompleksowe wsparcie w rozwoju zainteresowań oraz bogata oferta zajęć dodatkowych, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych to podstawa działalności Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 63 w Warszawie. Dzięki takiej elastyczności względem edukacji uczniowie mogą lepiej poznać siebie i innych, kształtując własną tożsamość.

Wykłady Motywacyjne

Dane firmowe:
Jana Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
telefon: +48 531 81 33 55
adres e-mail: modernarea@modernarea.pl
witryna: wykladymotywacyjne.pl

Specjaliści wspierani własnym doświadczeniem, współpracujący z klientami jako firma Modern Area pomagają innym zmotywować się do podjęcia różnych działań, pokonując kryzysowe stany i wykorzystując trudności jako punkt wyjścia do dalszego rozwoju. W ten sposób, za sprawą organizowanych eventów, wykładów oraz treningów motywacyjnych, prowadzonych przez znanych mówców, udaje się to osiągnąć.

Dodaj nową Firmę