Handel nieruchomościami

Ergatex

Dane firmowe:
Barlickiego 9A/8
40-820 Katowice
województwo: śląskie
telefon: +48 668 858 333
adres e-mail: ergatexkatowice@gmail.com
witryna: ergatex.pl

Specjaliści z Ergatex nie tylko wykazują się umiejętnościami technicznymi, ale także niezwykłą zdolnością do tworzenia unikalnych i wyjątkowych wnętrz. Realizowane przez nich projekty związane z aranżacją wnętrz, remontami mieszkań lub montażem sufitów podwieszanych opierają się na indywidualnych oczekiwaniach klienta, co oznacza, że każda stworzona przestrzeń ma niepowtarzalny klimat.

WC Radość

Dane firmowe:
Adama Asnyka 10
05-220 Zielonka
województwo: mazowieckie
telefon: +48 735 226 904
adres e-mail: wcradosc@gmail.com
witryna: wc-radosc.pl

Wszystkie etapy wynajmu oraz serwisu toalet przenośnych, zamówionych przez klienta, są ściśle kontrolowane pod względem zgodności z normami bezpieczeństwa oraz higieny. Dbałość o takie szczegóły to priorytet dla specjalistów z firmy WC Radość, współpracujących z klientami w Warszawie. Usługa wynajmu oraz serwisu toalet występuje zarówno w wersji VIP, jak i w opcji standardowej.

Domatros

Dane firmowe:
Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice
województwo: śląskie
telefon: +48 728 093 083
adres e-mail: biuro@domatros.pl
witryna: domatros.pl

Kompleksowa obsługa w Domatros zapewnia satysfakcjonujące rezultaty w przypadku różnych transakcji związanych z nieruchomościami, np. z ich zakupem, sprzedażą lub najmem. Ze względu na doświadczenie, wiedzę oraz znajomość lokalnego rynku, wykwalifikowani doradcy są więc w stanie skutecznie identyfikować najlepsze możliwości inwestycyjne, spełniając oczekiwania klientów.

Dodaj nową Firmę